Tatuaże erotyczne tymczasowe

  • Tattoo Set - Zestaw seksownych, zmywalnych tatuaży - Naughty Bachelorette
  • Tattoo Set - Zestaw seksownych, zmywalnych tatuaży Impreza - Get Naughty Party
  • Tattoo Set - Zestaw seksownych, zmywalnych tatuaży na rękę - Naughty Pin-Up
  • Tattoo Set - Zestaw seksownych, zmywalnych tatuaży Punkowe - Punk Bitch
  • Tattoo Set - Zestaw seksownych, zmywalnych tatuaży Rockowe - Rocker Chick
  • Tattoo Set - Zestaw seksownych, zmywalnych tatuaży "Bogini Seksu" - Sex Goddes
  • Tattoo Set - Zestaw seksownych, zmywalnych tatuaży na plecy - Sexy Lower Back
  • Ta-Ta-Toos - Tatuaż tymczasowy na biust - Feeling Lucky? & Lucky You
  • Ta-Ta-Toos - Tatuaż tymczasowy na biust - 100% Natural & Lucky You

Tatuaże od wieków cieszą się ogromną popularnością i wielu kulturach posiadają moc erotycznych amuletów. Jeżeli chcesz ozdobić swoje ciało wyjątkowym erotycznym tatuażem, ale chcesz uniknąć bólu oraz związanych z tatuowaniem ciała niebezpieczeństw lub nie chcesz ozdabiać swojego ciała rysunkiem, który pozostanie z Tobą przez całe życie, to mamy dla Ciebie idealną propozycję!

Tatuaże erotyczne tymczasowe to doskonały pomysł na ozdobienie ciała dla wszystkich kobiet chcących podkreślać swoją seksualność i zaprezentować się swojemu partnerowi w całkiem innej odsłonie! Erotyczne tatuaże zmywalne możesz ukryć pod bielizną i pozwolić swojemu mężczyźnie na odnalezienie ich podczas miłosnych igraszek – taka „niespodziana” na pewno pozwoli na podniesienie temperatury w związku oraz doskonale pobudzi czasami zapomniane już uczucia, które gubią się w codziennej rutynie i związanych z życiem problemach.

Oferujemy zarówno delikatne oraz bardzo romantyczne tatuaże erotyczne w zestawach, którymi można ozdobić biust, ramiona, pośladki lub uda, jak i wyjątkowe ozdoby w formie zachęcających mężczyznę do działania napisów czy zabawne sentencje gwarantujące doskonalą zabawę i świetny humor obojga partnerów. Jeżeli szukasz odmiany i chcesz zaprezentować się Twojej drugiej połówce w całkiem nowej odsłonie, już dziś wybierz produkty dostępne w naszym sklepie i przekonaj się, jak erotyczne tatuaże podziałają na wyobraźnię twojego mężczyzny! Gwarantujemy 100% satysfakcji obojga partnerów oraz zapraszamy do zapoznania się także z asortymentem erotycznej biżuterii, dopełniających całości nakładek na sutki i innych akcesoriów, oraz gadżetów erotycznych, które dostępne są w naszym sklepie w bardzo atrakcyjnych cenach!