Sex Toy Cleaners

  • Środek czyszczący do akesoriów - Pjur We-Vibe Clean 100 ml
  • Spray czyszczący - Safe Toy Cleaner
  • Żel czyszczący akcesoria - Intimate Organics Green Tea Toycleaner 100 ml
  • Środek czyszczący - Swiss Navy Toy & Body Cleaner 180 ml
  • Żel czyszczący akcesoria - Intimate Organics Green Tea Toycleaner 200 ml

Różnego rodzaju gadżety dla dorosłych oraz akcesoria erotyczne zapewniają możliwość przeżywania wyjątkowych doznań, jednak decydując się na stosowanie zabawek dla dorosłych, należy pamiętać o konieczności utrzymania ich sterylnej czystości, aby nie stały się przyczyną wielu nieprzyjemnych dolegliwości!

Ze względu na swoje przeznaczenie wszelkie akcesoria erotyczne muszą po każdym użyciu, a najlepiej także i przed ponownym zastosowaniem zostać odpowiednio oczyszczone, aby uniknąć ryzyka zakażenia znajdującymi się na nich drobnoustrojami! Zwykła woda z mydłem nie podoła utrzymaniu w czystości wibratorów, dild, korków i koralików analnych, masturbatorów czy masażerów prostaty, dlatego w kategorii Sex Toy Cleaners przygotowaliśmy wyjątkową ofertę skutecznych preparatów do pielęgnacji wszystkich zabawek erotycznych, które pozwolą w pełni cieszyć się ich stosowaniem bez ryzyka nabawienia się infekcji, podrażnień czy zakażenia mało przyjemnymi chorobami!

Sex Toy Cleaners to jedynie przebadane dermatologicznie, bezpieczne podczas użytkowania i zapewniające sterylną czystość wszystkich akcesoriów erotycznych środki sprawdzonych producentów! Dbając o zadowolenie naszych Klientów, oferujemy zarówno preparaty znajdujące zastosowanie w przypadku akcesoriów erotycznych wrażliwych na działanie alkoholu, czyli wykonanych między innymi z gumy, lateksu czy silikonu w formie wygodnego w stosowaniu sprayu bezzapachowego, jak i żele czyszczące przeznaczone do wszystkich rodzajów akcesoriów, które bogate są w naturalne substancje bakteriobójcze oraz grzybobójcze!

W zależności od indywidualnych potrzeb zapewniamy dostęp także do preparatów doskonale radzących sobie z usuwaniem resztek silikonowych lubrykantów, które są doskonałym podłożem do rozwoju baterii! Z Galerią Europa nie tylko dostarczysz sobie i bliskiej Ci osoby wyjątkowej przyjemności, ale także zadbasz o to, aby nie zepsuły jej różnego rodzaju zakażenia, które powodują nie tylko nieprzyjemne objawy, ale mogą być także realnym zagrożeniem dla zdrowia!

Polecamy przed zakupem dokładnie sprawdzić, do jakiego typu produktów przeznaczone są konkretne preparaty, co pozwoli uniknąć zniszczenia delikatnych materiałów! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, która pozwoli cieszyć się nie tylko przyjemnością płynącą ze stosowania erotycznych gadżetów, ale także pomoże utrzymać je w sterylnej czystości i tym samym pozytywnie wpłynie na Twój stan zdrowia!