Zabawki majsterkowanie

 • SpaceRail Tor Dla Kulek - Level 1 (5 metrów) Kulkowy Rollercoaster
 • Spacerail level 2 - Kulkowy rollercoaster
 • SpaceRail Tor Dla Kulek - Level 5 (32 metry) Kulkowy Rollercoaster
 • SpaceRail Tor Dla Kulek - Level 3 (8 metrów) Kulkowy Rollercoaster
 • SpaceRail Tor Dla Kulek - Level 4 (25 metrów) Kulkowy Rollercoaster
 • SpaceRail Tor Dla Kulek - Level 2 (5,6 metra) Kulkowy Rollercoaster
 • SpaceRail Tor Dla Kulek level 4G - Kulkowy rollercoaster
 • SpaceRail Tor Dla Kulek - Level 7 (32 metry) Kulkowy Rollercoaster
 • SpaceRail Tor Dla Kulek - Level 6 (60 metrów) Kulkowy Rollercoaster
 • SpaceRail Tor Dla Kulek - Level 8 (40 metrów) Kulkowy Rollercoaster
 • Emily - warsztat stolarski w walizce - wiertarka, klucze, młotek
 • Emily - warsztat stolarski - stolik, klucze, piła
 • Emily - warsztat Małego Majsterkowicza na wózku

Jako wszechstronny sklep internetowy pragniemy zachęcić wszystkich rodziców, który stanowią nieodzowną część naszego grona odbiorców, aby nieustannie motywowali i wspierali swoje dzieci. Zapewnienie im różnorodnych możliwości i dogodnych warunków to najważniejsze czynniki, które znacząco wpływają na ich późniejszą pewność siebie i solidność. Naszym zasadniczym zadaniem jest możliwie najtańsza podpowiedź i inspirowanie rodziców, by mogli w pełni zaspokoić potrzeby i oczekiwania swoich pociech.

Chcąc pobudzić w dziecko jak najwięcej kreatywności, należy przede wszystkim zadbać o jego czas wolny. Galeria Europa proponuje między innymi swoje zabawki zdalnie sterowane dla dzieci, które w doskonały sposób ćwiczą cierpliwość, wytrzymałość i zdolności artystyczno-manualne. Posiadamy najróżniejsze rodzaje modeli, przypominające prawdziwe samochody, samoloty czy inne pojazdy. Dodatkowo oferujemy wszystkie niezbędne przybory do składania i sklejania tak drobnych elementów. Modele te mimo tematyki motoryzacyjne, świetne nadają się również dla płci pięknej, której charakterystyczna dbałość o szczegóły i precyzja, może jedynie wspomóc tego typu zabawę. Jednak jeśli dziewczynki nie będą gustowały w tego typu atrakcjach, proponujemy wówczas dział z odzieżą dziecięcą. Właśnie w tym miejscu znajduje się mnóstwo szykownych i stylowych kreacji dla małych wielbicielek mody, które poza swoim niepowtarzalnym fasonem cechują się również niezwykle wysoką jakością. Oprócz codziennych ubranek dla dzieci, oferujemy wygodne i komfortowe piżamy dziecięce zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Innym sposobem na spędzanie wspólnie czasu są zabawy na świeżym powietrzu, a naszą propozycją są mianowicie zabawki ogrodowe. Posiadamy największy wybór zróżnicowanych akcesoriów, które w naszym sklepie znajdują się odmiennych rozmiarach. Wszystkie dmuchane zamki i inne budowle są całkowicie bezpieczne, a co najważniejsze zapewniają fantastyczną radość i szeroki uśmiech na twarzy dziecka.

Jednakże każde dziecko dorasta, a z wiekiem coraz trudniej jest o satysfakcjonujący i udany prezent. Właśnie dlatego w swoim asortymencie zawarliśmy również interesujące gadżety, które nadają się zarówno na upominek dla nastolatka, jak i śmieszny podarunek dla dorosłego. Galeria Europa jest zawsze przygotowana na wszelkie ewentualności, co widoczne jest poprzez naszą bogatą ofertę i świadczoną jakość produktów.